Systemy uszczelniające

Hydroizolacje HARD-PLAST

Hard-Plast 1K

Elastyczna jednoskładnikowa nieprzepuszczająca wody izolacja na bazie dyspersji polimerowych, dodatków organicznych i wypełniaczy mineralnych przeznaczona jest jako podkład wodoszczelny. .

Po wyschnięciu tworzy bezszwową, trwałą, elastyczną, mrozoodporną powłokę izolacyjną. Posiada zdolność mostkowania rys.

Zastosowanie:

Hard-Plast 1K służy do wykonywania izolacji wodochronnych tarasów, łazienek oraz do powierzchniowej ochrony betonu i hydroizolacji podziemnych części budynków wewnątrz i na zewnątrz budowli.

Hard-Plast 2K

Wysokoelastyczna dwuskładnikowa membrana uszczelniająca na bazie dyspersji żywicy akrylowej , cementu, wypełniaczy mineralnych z dodatkami uszlachetniającymi Po wyschnięciu tworzy bezszwową elastyczną, szczelną, odporną na wodę, mrozoodporną powłokę izolacyjną , która charakteryzuje się bardzo dużą przyczepnością oraz zdolnością pokrywania rys. Wyrób ekologiczny – nie zawiera żadnych rozpuszczalników.

Zastosowanie:

Hard-Plast 2K służy do wykonywania izolacji wodochronnych tarasów, łazienek oraz do powierzchniowej ochrony betonu i hydroizolacji podziemnych części budynków wewnątrz i na zewnątrz budowli.

Mata uszczelniająca HKD

Uniwersalna, wodoszczelna mata uszczelniająca z modyfikowanego polietylenu, obustronnie laminowana fizeliną polipropylenową zapewnia doskonałe połączenie z hydroizolacjami i klejami do okładzin. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na rozciąganie dzięki czemu redukuje naprężenia lub odkształcenia w konstrukcji np. powstałe rysy w podłożu.

Uniwersalna mata uszczelniająca, narożniki uszczelniające, mankiet podłogowy oraz mankiet uszczelniający w połączeniu ze środkiem gruntującym oraz hydroizolacją skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed wodą i wilgocią, tworząc elastyczne i trwałe połączenie.

Mata uszczelniająca nadaje się do stosowania na ścianach i podłogach jako uszczelnienie pomieszczeń mokrych w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Do stosowania wewnątrz (łazienki, prysznice toalety, kuchnie, pomieszczenia sanitarne) jak i na zewnątrz (tarasy i balkony), na takich podłożach jak: tynki cementowo – wapienne, anhydrytowe i gipsowe, elementy betonowe, żelbetowe i murowane z cegieł, jastrych, masy samo-poziomujące, płyty gipsowo-kartonowe itp.

Narożniki uszczelniające przeznaczone są do uszczelniania wewnętrznych i zewnętrznych naroży.

Mankiet podłogowy  nadaje się do uszczelniania wszelkiego typu wpustów podłogowych.

Mankiety uszczelniające  przeznaczone są do uszczelniania otworów wokół przejść rur instalacyjnych, przy mocowaniu osprzętu basenowego oraz przy izolacji słupków balustrad.